74580. Arkivskab af egetræ med jalousilåge

Indvendigt med smalle skuffer. 20. årh. B. 51, D. 42, H. 130 cm.
Alm. brugsspor.

Varenr 74580

29 Januar 2020 19:42

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 1.700 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

170571.700 DKK2020-01-22 21:38
295631.600 DKK2020-01-29 16:00
271551.200 DKK2020-01-28 22:34
24454900 DKK2020-01-28 19:36
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms