Lav palisanderfineret skænk med skydedøre, runde ben. I en side to hylder, i den anden hylde og to bestikskuffer. Mrk. Danish Furniture Maker's control. L. 138, D. 42,5, H. 68 cm. Uoriginale ben.
Brugsspor, toppen plettet
Cites certifikat medfølger
RETROF | 1.500 DKK | 2020-02-26 17:47 |
22244 | 1.400 DKK | 2020-02-26 17:44 |
29753 | 1.200 DKK | 2020-02-21 23:22 |
68 | 1.000 DKK | 2020-02-20 22:42 |
18971 | 950 DKK | 2020-02-19 22:01 |
19045 | 850 DKK | 2020-02-19 20:41 |
800 DKK | Startpris |