Skydedøre i siderne, i midten skuffer med firkantede indfældede greb. Palisanderfinér. L. 182, D. 42, H. 76 cm
Afslag forneden på den ene dør. Brugsspor
Cites certifikat medfølger
14693 | 3.000 DKK | 2020-03-11 19:26 |
MRPANTON | 2.800 DKK | 2020-03-11 19:28 |
19107 | 2.400 DKK | 2020-03-10 17:44 |
JIMPS | 1.700 DKK | 2020-03-07 18:39 |
RETROFABRI | 1.600 DKK | 2020-03-06 09:10 |
26857 | 1.500 DKK | 2020-03-04 22:02 |
1.500 DKK | Startpris |