Oval vase med tilspidede sider og to hanke over åbningen foroven. Bronze, stemplet Just A Denamrk B1688. H. 20,5 B. 20 cm.
Graveret dedikation forneden på den ene side, enkelte ridser
2TO1 | 3.200 DKK | 2020-03-11 19:29 |
10502 | 3.000 DKK | 2020-03-11 19:27 |
8513 | 2.000 DKK | 2020-03-11 14:43 |
20265 | 1.600 DKK | 2020-03-11 15:03 |
2114 | 900 DKK | 2020-03-11 13:39 |
26809 | 850 DKK | 2020-03-08 22:58 |
18204 | 800 DKK | 2020-03-05 20:27 |
800 DKK | Startpris |