76191. Just Andersen: Bronzevase

Oval vase med tilspidede sider og to hanke over åbningen foroven. Bronze, stemplet Just A Denamrk B1688. H. 20,5 B. 20 cm.
Graveret dedikation forneden på den ene side, enkelte ridser

Varenr 76191
Udvalgt

11 Marts 2020 19:33

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 3.200 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1600 DKK

2TO13.200 DKK2020-03-11 19:29
105023.000 DKK2020-03-11 19:27
85132.000 DKK2020-03-11 14:43
202651.600 DKK2020-03-11 15:03
2114900 DKK2020-03-11 13:39
26809850 DKK2020-03-08 22:58
18204800 DKK2020-03-05 20:27
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms