Lav palisanderfineret skænk med skydedøre, runde ben. I en side to hylder, i den anden hylde og to bestikskuffer. Mrk. Danish Furniture Maker's control. L. 138, D. 42,5, H. 68 cm. Uoriginale ben.
Brugsspor, toppen plettet
Cites certifikat medfølger
20282 | 850 DKK | 2020-04-01 14:13 |
3 | 800 DKK | 2020-03-24 20:18 |
800 DKK | Startpris |