Litografisk tryk, sign. Georg Jacobsen og dateret 1962.
Indrammet bag glas: 55 x 64 cm.
29510 | 1.600 DKK | 2020-04-15 19:32 |
2114 | 1.500 DKK | 2020-04-15 18:56 |
30027 | 1.300 DKK | 2020-04-15 17:35 |
30010 | 1.200 DKK | 2020-04-15 15:18 |
23666 | 1.000 DKK | 2020-04-15 14:50 |
22725 | 950 DKK | 2020-04-15 14:26 |
MARIAWIVEL | 850 DKK | 2020-04-14 11:49 |
30002 | 650 DKK | 2020-04-12 11:49 |
28310 | 600 DKK | 2020-04-10 22:15 |
SAMMLUNG21 | 550 DKK | 2020-04-09 07:43 |
17256 | 400 DKK | 2020-04-09 11:28 |
300 DKK | Startpris |