Litografi i farver, sign. Alechinsky 124/300. Indrammet. Lysmål 82,5 x 59 cm
4165 | 2.400 DKK | 2020-04-15 19:41 |
14937 | 2.200 DKK | 2020-04-15 18:55 |
1.800 DKK | Startpris |