Oliekridt på papir, sign. Ejler Bille og dateret 90. 24 x 18 cm. Indrammet bag glas: 45 x 37 cm.
100 | 3.000 DKK | 2020-04-14 12:02 |
HAZE | 2.800 DKK | 2020-04-14 18:44 |
MIGMIG | 1.600 DKK | 2020-04-14 17:18 |
24903 | 1.400 DKK | 2020-04-13 23:58 |
24313 | 1.200 DKK | 2020-04-10 20:52 |
27085 | 1.000 DKK | 2020-04-09 19:50 |
17256 | 750 DKK | 2020-04-09 16:37 |
FRANK | 600 DKK | 2020-04-09 10:38 |
600 DKK | Startpris |