77012. Ejler Bille (1910-2004): Komposition

Oliekridt på papir, sign. Ejler Bille og dateret 90. 24 x 18 cm. Indrammet bag glas: 45 x 37 cm.

Varenr 77012

15 April 2020 19:46

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 3.000 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

1003.000 DKK2020-04-14 12:02
HAZE2.800 DKK2020-04-14 18:44
MIGMIG1.600 DKK2020-04-14 17:18
249031.400 DKK2020-04-13 23:58
243131.200 DKK2020-04-10 20:52
270851.000 DKK2020-04-09 19:50
17256750 DKK2020-04-09 16:37
FRANK600 DKK2020-04-09 10:38
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms