Plade med flot åretegning, liste langs kant. Udtræk til to medfølgende tillægsplader. 114 x 114 cm, H. 74. Plader hver 50 cm.
Brugsspor, ridser i pladen.
17460 | 1.900 DKK | 2020-05-01 23:21 |
20118 | 1.800 DKK | 2020-05-06 19:40 |
25040 | 1.200 DKK | 2020-05-01 20:31 |
800 DKK | Startpris |