Lavt skuffemøbel/reolunderdel på sort sokkel. Palisanderfineret. Tre skuffer. B. 100, D. 47, H. 48 cm.
Brugsspor, lette ridser på pladen.
27680 | 750 DKK | 2020-05-06 19:28 |
19107 | 700 DKK | 2020-05-06 19:24 |
6303 | 550 DKK | 2020-05-06 10:09 |
RETROFABRI | 450 DKK | 2020-05-03 23:27 |
4831 | 400 DKK | 2020-04-29 17:46 |
400 DKK | Startpris |