Lavt sideboard af mahogni, afrundede ender med skabe, i midten tre brede skuffer med metallister på skuffefronterne. Ben med messingsko. L. 119 cm, D. 47 cm, H. 68,5 cm
Alm. brugsspor, mindre ridser og mærker.
DABAKA | 800 DKK | 2020-05-06 19:35 |
17057 | 750 DKK | 2020-05-06 19:29 |
700 DKK | Startpris |