78256. Dækketøjsskab af mahogni med metallister

Trefløjet dækketøjsskab af mahogni, metallister på lågerne. To sektioner med hylder og en med udtræksbakker. L. 165, D. 48, H. 117 cm

Alm. brugsspor, mindre ridser og mærker. To udtræksbakker mangler.

Varenr 78256

20 Maj 2020 19:36

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 600 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

24850600 DKK2020-05-17 22:08
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms