Stående dreng med bold sign. på soklen samt stemplet Just A 1300, H. 17,2 cm samt en siddende bjørn Just A 2060, H. 10 cm.
17602 | 550 DKK | 2020-05-27 19:32 |
10502 | 550 DKK | 2020-05-27 19:36 |
500 DKK | Startpris |