To med orange lakeret metal med hvid inderside, en hvid. Diam. 40 cm.
Den hvide med mindre ridser, de orange med kraftig slitage i form af ridser og et hak i den ene mellemskærm. Den ene mangler fatning og topplade.
20748 | 650 DKK | 2020-06-03 19:40 |
20118 | 600 DKK | 2020-06-03 19:37 |
500 DKK | Startpris |