Øverste del skydebar. H. 38,5 cm, 80 x 60 cm.
Formgivet 1976 som en del af Plurimi serien. Sign. og nummererede hhv. 29 og 31.
Brugsspor i form af overfladiske ridser; én medfølgende løs bundliste samt manglende trekantslogo på det ene bord, topplader skæve når bordene er "lukkede".
Wear from use seen as surface scratching. On one table the metal ring around the foot is loose and original metal label is missing. Sliding mechanism works on both tables but is not level when in closed position.
879 | 200.000 DKK | 2020-06-17 19:34 |
HIGHEST | 195.000 DKK | 2020-06-17 19:34 |
SILDEBEN | 190.000 DKK | 2020-06-17 19:33 |
30462 | 110.000 DKK | 2020-06-17 17:39 |
30459 | 75.000 DKK | 2020-06-17 15:02 |
CARL23 | 60.000 DKK | 2020-06-13 16:09 |
27358 | 55.000 DKK | 2020-06-16 13:19 |
LISOGJENS | 40.000 DKK | 2020-06-15 00:00 |
18476 | 32.000 DKK | 2020-06-10 19:53 |
18477 | 2.800 DKK | 2020-06-12 12:52 |
30440 | 2.400 DKK | 2020-06-11 14:44 |
1.000 DKK | Startpris |