Sign. Mogens Møller 83. 98 x 70 cm. Indrammet i ramme af træ.
Proveniens: Galleri Asbæk.
18373 | 1.100 DKK | 2020-07-08 19:16 |
21793 | 1.000 DKK | 2020-07-08 10:56 |
700 DKK | Startpris |