81867. Dansk møbelproducent: Skammel af teaktræ, 20. årh. midte

Sæde betrukket med lyst uldstof. H. 47,5, B. 56, D. 32 cm.
Slitage på betræk.

Varenr 81867

12 August 2020 19:48

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 475 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 800 DKK

F16475 DKK2020-08-12 19:45
19107450 DKK2020-08-11 18:05
RETROFABRI425 DKK2020-08-09 18:41
24443400 DKK2020-08-05 15:28
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms