Stemplet: Model, Kai Rich. H. 42, L. 67 cm.
Brugsspor.
27341 | 600 DKK | 2020-08-13 23:50 |
22602 | 550 DKK | 2020-08-13 23:01 |
30212 | 500 DKK | 2020-08-13 10:04 |
500 DKK | Startpris |