Stel af eg med runde ben, hylde samt plade med to klapper af teakfiner. H. 60, B. 60 cm, længde 67/119 cm. Model AT-32.
Ustemplet.
Alm. brugsspor, mærker i pladen, samlinger limede
20562 | 1.900 DKK | 2020-09-02 19:28 |
18485 | 1.800 DKK | 2020-09-02 17:42 |
RETROFABRI | 1.600 DKK | 2020-09-02 18:21 |
16086 | 1.400 DKK | 2020-09-02 14:40 |
26554 | 1.300 DKK | 2020-09-02 07:21 |
1.200 DKK | Startpris |