82257. Kai Rich: Gyngehest af lakeret bøgetræ

Stemplet: Model, Kai Rich. H. 42, L. 67 cm.
Brugsspor.

Varenr 82257

2 September 2020 19:44

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms