Olie på lærred, sign. Kay C. På bagsiden betegnet 1645, Paris 15. marts 1962, Om morgenen på Clements fødselsdag. 54 x 65 (75 x 86) cm.
24205 | 7.000 DKK | 2020-12-02 21:13 |
CLABAR | 7.000 DKK | 2020-12-03 12:04 |
4.000 DKK | Startpris |