Olie på lærred, sign. på bagsiden Preben Fjederholt 1994. 100 x 100 cm.
Afskalning midt på billedet.
31409 | 17.000 DKK | 2020-12-01 00:57 |
31466 | 16.000 DKK | 2020-11-30 20:04 |
12.000 DKK | Startpris |