Skærm, stel og fod af sortlakeret metal, justerbar arm og skærm, afbryder på foden. H. ca. 48 cm. Fremstillet hos Louis Poulsen. Fremstår med brugsspor, ridser og afskalninger.
PETERR | 2.000 DKK | 2020-09-16 19:33 |
TOMMYC1708 | 1.900 DKK | 2020-09-16 19:32 |
26554 | 1.600 DKK | 2020-09-16 08:22 |
948 | 1.400 DKK | 2020-09-12 18:12 |
KONTAKT | 1.300 DKK | 2020-09-10 18:17 |
HAMMERSLAG | 1.000 DKK | 2020-09-09 18:22 |
1.000 DKK | Startpris |