Lakeret bøgetrø, L. 86 cm. Stemplet Kay Bojesen.
Alm. lettere brugsspor.
22245 | 1.000 DKK | 2020-09-23 13:26 |
28351 | 950 DKK | 2020-09-23 14:26 |
19170 | 750 DKK | 2020-09-16 23:12 |
750 DKK | Startpris |