Bomulds Lærred, akryl maling, vinyl, cover, nodepapir; ramme. 100 x 100 cm. Sign. L. Joe 2019/2020.
Lone Jørgensen er en af medstifterne af kunstgruppen Kunst Republikken, som har til huse i Dragør. Læs mere om os og vores arrangementer på Facebook eller Instagram.
40% af indtægten fra salget går ubeskåret til Kræftens Bekæmpelse