15. Tobias Ginsborg (f. 1979): "There is nothing like nothing"

Mixed media på lærred. Sign. Ginsborg 20. 100 x 90 cm.

Varenr 84650

3 Oktober 2020 15:20

Vurdering 15000 DKK

Lyserød lørdag - Auktion til fordel for Kræftens Bekæmpelse,

Lyngby kunstnere sætter værker til salg til fordel for Kræftens Bekæmpelse. Alle hammerslag og salærer går ubeskåret til Kræftens Bekæmpelse.

Eftersyn kun 30. september. Værkerne udstilles i Lyngby Storcenter onsdag d. 30.9 kl. 17-19.
Afhentning af købte effekter sker i Auktionshuset fra mandag d. 5/10