Fremstillet specielt til Lyserød Lørdag. 14k guld. Ringstr. 54,5. Sign. LANK 585.
Indtægten fra salget går ubeskåret til Kræftens Bekæmpelse.
31053 | 5.000 DKK | 2020-10-03 10:14 |
17690 | 4.500 DKK | 2020-09-25 15:43 |
21630 | 3.800 DKK | 2020-09-30 20:30 |
11556 | 1.900 DKK | 2020-09-29 12:33 |
22606 | 1.700 DKK | 2020-09-28 09:26 |
BNIELSEN | 1.000 DKK | 2020-09-25 12:43 |
1.000 DKK | Startpris |