65 x 70 cm. Serigrafi sign. med blyant Mogens Andersen 1982. Indrammet med passepartout.
Værket er doneret af Galleri Knud Grothe.
Indtægten fra salget går ubeskåret til Kræftens Bekæmpelse
22409 | 1.700 DKK | 2020-10-03 13:40 |
31048 | 1.600 DKK | 2020-09-30 18:58 |
18426 | 1.500 DKK | 2020-09-30 14:19 |
1.500 DKK | Startpris |