En samling på 7 offset-tryk med motiver fra 'Et skærsommer eventyr'. 35 x 58 cm. I mappe med titler mv. signeret Jeppe Eisner ea.
Indtægten fra salget går ubeskåret til Kræftens Bekæmpelse