Akryl. 80 x 100 cm. Sign. og titel på bagsiden.
Pia Lindinger aka BusyHead.dk er en af medstifterne af kunstgruppen Kunst Republikken, som holder til huse i Dragør. Læs mere om os og vores arrangementer på Facebook eller Instagram.
40% af indtægten fra salget går ubeskåret til Kræftens Bekæmpelse
30846 | 1.400 DKK | 2020-09-28 18:20 |
21370 | 1.300 DKK | 2020-10-02 19:53 |
1.200 DKK | Startpris |