Akryl, sand, lak, glimmer til kaminhylden. 80 x 80 cm. Sign. og med titel og tekst på bagsiden.
Pia Lindinger aka BusyHead.dk er en af medstifterne af kunstgruppen Kunst Republikken, som holder til huse i Dragør. Læs mere om os og vores arrangementer på Facebook eller Instagram.
40% af indtægten fra salget går ubeskåret til Kræftens Bekæmpelse