Akryl. 90 x 120 cm. Signeret Seier og H. Seier 2020 på bagsiden.
Henrik Seiersen er en af medstifterne af kunstgruppen Kunst Republikken, som holder til huse i Dragør. Læs mere om os og vores arrangementer på Facebook eller Instagram.
40% af indtægten fra salget går ubeskåret til Kræftens Bekæmpelse