Bomulds lærred, akryl maling. 70 x 90 cm. Sign. L. Joe 2020. Uden ramme.
Lone Jørgensen er en af medstifterne af kunstgruppen Kunst Republikken, som holder til huse i Dragør. Læs mere om os og vores arrangementer på Facebook eller Instagram.
40% af indtægten fra salget går ubeskåret til Kræftens Bekæmpelse