Rektangulær bordplade fineret med teak med hollandsk udtræk, skråtstillede ben af egetræ. H. 72, L. 140, B. 90 cm. Fremstillet hos Andreas Tuck.
Brugsspor på bordplade.
28640 | 10.000 DKK | 2020-09-30 13:32 |
5936 | 9.500 DKK | 2020-09-30 18:52 |
SMYRDALS | 7.500 DKK | 2020-09-26 22:40 |
KONTAKT | 7.500 DKK | 2020-09-30 12:41 |
4.000 DKK | Startpris |