Stemplet: Model, Kai Rich. H. 42, L. 67 cm.
Brugsspor.
30709 | 550 DKK | 2020-09-30 19:38 |
26083 | 500 DKK | 2020-09-30 19:37 |
23419 | 475 DKK | 2020-09-30 15:40 |
29969 | 400 DKK | 2020-09-29 21:25 |
400 DKK | Startpris |