82257. Kai Rich: Gyngehest af lakeret bøgetræ

Stemplet: Model, Kai Rich. H. 42, L. 67 cm.
Brugsspor.

Varenr 82257

30 September 2020 19:40

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 550 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 800 DKK

30709550 DKK2020-09-30 19:38
26083500 DKK2020-09-30 19:37
23419475 DKK2020-09-30 15:40
29969400 DKK2020-09-29 21:25
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms