83615. Asta Lilbæk/Just Andersen (1884-1943): To konkyliedrenge, discometal (2)

D 2355, H. 18 cm. Stemplet Just Andersen, Danmark og sign. AL

Varenr 83615

30 September 2020 19:41

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 1.200 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

291471.200 DKK2020-09-30 19:11
105021.100 DKK2020-09-30 18:14
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms