D 2355, H. 18 cm. Stemplet Just Andersen, Danmark og sign. AL
29147 | 1.200 DKK | 2020-09-30 19:11 |
10502 | 1.100 DKK | 2020-09-30 18:14 |
1.000 DKK | Startpris |