83249. Dansk møbelproducent: Reolsystem, palisanderfineret og med indlagt messing i grebene (5)

Tre underskabe, den ene med skuffesektion samt to overdele, den ene åben, den anden med vitrinedøre.
Hver sektion B. 120 cm, D. 32/48 cm, H. 55/121 cm.

Pæn stand med alm. brugsspor, minde finerafslag på nederste kanter.

Varenr 83249

7 Oktober 2020 19:31

Vurdering 2200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms