Teleskop standerlampe af messing og sortlakeret metal, plisseret skærm, højtejusterbar.
Stang let bukket, skærm med kraftig slitage; omløber mangler.
DANIEL | 2.000 DKK | 2020-10-14 19:30 |
31143 | 2.000 DKK | 2020-10-14 19:31 |
18485 | 1.500 DKK | 2020-10-14 19:28 |
27229 | 1.200 DKK | 2020-10-12 21:49 |
16086 | 1.100 DKK | 2020-10-07 16:12 |
RETROFABRI | 800 DKK | 2020-10-08 23:12 |
24454 | 700 DKK | 2020-10-07 20:11 |
18501 | 600 DKK | 2020-10-07 15:17 |
600 DKK | Startpris |