To armstole, to personers sofa samt et bord. Løse hynder med kapok fyld og læderstropper/snore til fastgøring. Lakeret. Bord 80 x 55, H. 54 cm. Sofa l. 116, H. 76.
Brugsspor, særligt på lakken, kurveflet i god stand, glasplade til bordet mangler.
19107 | 1.400 DKK | 2020-10-28 17:45 |
16086 | 1.300 DKK | 2020-10-28 10:45 |
18657 | 1.200 DKK | 2020-10-23 19:21 |
1.200 DKK | Startpris |