Standerlamper med stel af sortlakeret stål og skærme af hvid akryl. Afbryder foroven. H. 127 cm, skærmdiam. 35 cm.
Brugsspor, den ene lampe med ridser på foden og afslag samt revne på toppen af skærmen.
16086 | 1.200 DKK | 2020-11-11 15:26 |
19107 | 1.100 DKK | 2020-11-11 15:20 |
27598 | 1.000 DKK | 2020-11-10 22:51 |
1.000 DKK | Startpris |