85897. Henning Jensen & Torben Valeur: Skrivebord og sidemøbel, eg, fra M40 serien (2)

Finéret bordplade, tre skuffer i den ene side. Sidemøbel med hylde og fire udtræksbakker.
Fremstillet hos Munch Møbler, etiket herfra i skrivebordet
Bordet H. 73 L. 200 B. 94 cm. Sidemøbel L. 80, D. 40, H. 68 cm.

Brugsspor, vandplet på top af sidemøblet.

Varenr 85897

11 November 2020 19:55

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 750 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

PREBEN750 DKK2020-11-09 13:23
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms