82511. Dansk møbeldesign: Barvogn af riopalisander med grønt formica

Barvogn på hjul med aftagelig flaskeholder på siden, forskydelig plade af riopalisander og herunder plade med lys grøn formica. Løs glasplade. 82 x 51, H. 59 cm

Pæn stand med kun lette brugsspor, let bleget plade. Gummi på hjul mangler.
Cites certifikat medfølger

Varenr 82511

18 November 2020 19:30

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms