Barvogn på hjul med aftagelig flaskeholder på siden, forskydelig plade af riopalisander og herunder plade med lys grøn formica. Løs glasplade. 82 x 51, H. 59 cm
Pæn stand med kun lette brugsspor, let bleget plade. Gummi på hjul mangler.
Cites certifikat medfølger