82511. Dansk møbeldesign: Barvogn af riopalisander med grønt formica

Barvogn på hjul med aftagelig flaskeholder på siden, forskydelig plade af riopalisander og herunder plade med lys grøn formica. Løs glasplade. 82 x 51, H. 59 cm

Pæn stand med kun lette brugsspor, let bleget plade. Gummi på hjul mangler.
Cites certifikat medfølger

Sale No 82511

Auction closed!
2 December 2020 19:33

Hammer price2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 2.000 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Estimate 4000 DKK

Bidding

RETROFABRI2.000 DKK2020-11-26 19:33
 2.000 DKK Start price

Web auction

Finished

Fees

Buyer's Premium 25% Inc. VAT
Fixed charge 65 DKK Inc. VAT

Payment service