Chatol fineret med mahogni, Tre store kuffer med greb af træ,skriveklap og bag denne hylder og to skuffer. H. 120 cm, B. 100 cm, D. 46 cm.
Brugsspor i form af skrammer mv, afslag på kanten af det ene greb på skrivepladen.
19107 | 1.600 DKK | 2020-11-30 23:00 |
RETROFABRI | 1.500 DKK | 2020-11-26 19:38 |
1.500 DKK | Start price |