Bordplade fineret med eg, spændben af forkromet stål. H. 70,5, L. 180, B. 120 cm.
Fremstillet hos Fritz Hansen.
Lakslitage på bordplade.
18253 | 3.400 DKK | 2020-12-09 19:24 |
18485 | 3.200 DKK | 2020-12-09 19:14 |
2.000 DKK | Startpris |