Skabsmodul med to låger H. 80, B. 76, D. 36 cm med tilhørende sokkel samt fem reolmoduler H. 80, B. 76, D. 27 cm.
Fremstillede hos Rud Rasmussens Snedkerier.
Kraftige brugsspor, ridser og skrammer.
12219 | 28.000 DKK | 2020-12-09 19:31 |
10502 | 26.000 DKK | 2020-12-09 19:29 |
18485 | 17.000 DKK | 2020-12-09 19:26 |
3522 | 16.000 DKK | 2020-12-09 09:52 |
28495 | 11.000 DKK | 2020-12-09 10:03 |
26554 | 9.500 DKK | 2020-12-09 08:41 |
DANIEL | 8.500 DKK | 2020-12-05 13:33 |
8.000 DKK | Startpris |