Æggeformet bordplade fineret med teak, monteret med tre ben af stål. H. 69 B. 84 L. 115 cm. Formgivet 1952. Fremstillet hos Fritz Hansen.
Brugsspor på bordplade, enkelte mindre brandmærker.
10502 | 7.500 DKK | 2021-01-20 19:28 |
18485 | 7.000 DKK | 2021-01-20 19:28 |
30684 | 4.200 DKK | 2021-01-20 10:20 |
26554 | 4.000 DKK | 2021-01-13 07:50 |
MB | 3.800 DKK | 2021-01-09 00:48 |
DANIEL | 3.600 DKK | 2021-01-08 15:41 |
KONTAKT | 3.400 DKK | 2021-01-07 18:56 |
3.000 DKK | Startpris |