Opklappelig, drejelig fineret plade med beslag af messing, H. 60 L. 90 B. 60/120 cm. Fremstillet hos Fritz Hansen. Brugsspor, lakslitage på bordplade.
METAFUGLS | 650 DKK | 2021-01-20 11:45 |
MB | 600 DKK | 2021-01-09 00:49 |
600 DKK | Startpris |